Pinigų grąžinimo garantija

PoshStar suteikia pinigų grąžinimo garantiją visoms savo prekėms! Jei prekė netiks ar tiesiog nepatiks, ją galite grąžinti per 14 (keturioliką) darbo dienų nuo prekės gavimo dienos ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus.

Taigi per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • Keisti į kitą dydį (jei yra galimybė);
  • Keisti prekę į kitą modelį;
  • Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Jei prekės buvo pristatytos paštomatu - jas galite grąžinti bet kuriame Jums artimiausiame paštomate, nurodę kodą kurį gavote SMS žinute. Detalesnę instrukciją rasite čią - Siuntos grąžinimas per Post24 savitarnos terminalą.

Grąžinant OMNIVA paštomatu nurodykite adresa - Baltų pr. 18, Kaunas. Grąžinant LPEXPRESS - Žemaičių pl. 19 (Statoil), Kaunas.

Norėdamas grąžinti prekę(es), Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje su etikete;
2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesubraižytas paviršius, Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.
6. Jeigu Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.
7. Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimų ar prekės sugadinimo, pardavėjas privalo raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti Pirkėjui.

DĖMĖSIO ! Apatinis trikotažas negrąžinamas !

Mums labai svarbu, kad prekę ir jos pakuotę išsaugotumėte nepriekaištingos būklės.

Prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos, jos turi būti nesugadintos ir nepraradusios savo vertės. Grąžinamos prekės turi būti su visomis etiketėmis.

Prekes rekomenduojame siųsti registruotu paštu arba kurjeriu, nes pasitaiko atvejų, kai neregistruoti siuntiniai tiesiog dingsta. Tokiu atveju, mes, neturėdami įrodymų, kad siuntėte, negalėsime grąžinti pinigų.

Kartu su grąžinama preke prašome pridėti prekių grąžinimo aktą.

Dėl prekių grąžinimo prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@poshstar.lt arba telefonu +37069969396 ir nurodykite savo užsakymo numerį.