Apmokėjimo būdai

Atlikti apmokėjimą PoshStar parduotuvėje galima šiais būdais:

El. bankininkyste per mokėjimų sistemą.

Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Tai taip pat pats greičiausias apmokėjimo būdas, nes apie tokį apmokėjimą PoshStar gauna informaciją netrukus ir gali ruošti užsakymą iš karto. Atliekant šį apmokėjimą nereikia patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Jums tik reikės pasirinkti šalį ir savo banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspausti ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį. Jame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.

Mokėjimas grynaisiais

Jei norite atsiskaityti grynaisiais, tai galite padaryti pasirinkę šį mokėjimo būdą. Deja, kol kas nėra galimybės sumokėti grynaisiais kurjeriui ar paštininkui atsiimant prekes, tačiau galite atlikti apmokėjimą grynaisiais. Viskas, ko reikia, tai pasirinkti apmokėjimo būdą, pavyzdžiui apmokėjimą grynaisiais per Maxima, Spaudos ir Rkioskus, Perlo terminalus ar Lietuvos paštą bei, gavus apmokėjimo kodą, atlikti apmokėjimą pasirinktoje vietoje. Jums atlikus apmokėjimą, PoshStar gaus informaciją apie tai per 1-2 darbo dienas ir galės pradėti ruošti užsakymą išsiuntimui. Atminkite, jog apie šį apmokėjimą PoshStar informaciją gaus ne iš karto, todėl užsakymo ruošimas gali trukti ilgiau nei atliekant apmokėjimą per el. bankininkystę.

Tiesioginis bankinis pavedimas

Galite pasirinkti šį apmokėjimo būdą ir atlikti tiesioginį pavedimą banke. Išankstinį pavedimą prašome pervesti į sąskaitą:

Gavėjas: UAB Tiny Sales

A/s: LT833500010002001492

Bankas: UAB EVP International

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris